לוח גיר - המומלץ בעיר! 073-7689005

עיצוב המטבח באביזרים לא שגרתיים

בשנים האחרונות אנחנו כבר לא מסתפקים במטבחים אחידים להמונים, כל אחד ואחת מאיתנו רוצה לבטא את עצמו באמצעות עיצוב הבית והמטבח בתוכו. לא חייבים להשקיע המון כסף ואנרגיות בעיצוב המטבח. שילוב של חפצי נוי, אביזרים יוצאי דופן וכלי מטבח מיוחדים. השוק מלא היום במגוון גדול של אביזרים למטבח לצד חנויות מיוחדות שכולן מוקדשות לעיצוב המטבח שלנו.

אחד הדברים הנחמדים ביותר שניתן לשלב במטבח הוא לוח גיר ממש כמו שאנחנו מכירים מבית הספר ושהיום אפשר לראות גם במסעדות ובבתי קפה. לוח הגיר משמש כפריט עיצובי לכל דבר שניתן לתלות על הקיר או להציב בכל פינה שרוצים.

לוח גיר הוא גם בעל תפקיד פונקציונלי במטבח. הוא יכול לשמש לרישום של רשימת קניות, לעריכת תפריט שבועי ולהודעות נחמדות לבני המשפחה, תזכורות ועוד. היום אפשר למצוא סוגים רבים של לוח גיר במגוון צבעים, עם מסגרות מיוחדות ובגודל המותאם לצרכי הלקוח.

אביזר נוסף שאפשר לשלב בתוך מטבח כדי ליצור מראה צבעוני ומיוחד הוא קופסאות פח. היום האופנה היא למצוא קופסאות פח ישנות של עוגיות, ביסקוויטים, פסטה, תה וכדומה ולקשט בהן את המטבח. אפשר למצוא קופסאות פח וינטאג' בשווקים כמו שוק הפשפשים למשל ואפשר גם לקנות קופסאות פח בעיצובי רטרו שהן חדשות לגמרי ומעולם לא השתמשו בהן.

לא רק לוח וגיר

גם עיצוב המטבח באמצעות טקסטיל מאפשר לכם להיות ייחודיים. היום אפשר למצוא בדי טקסטיל מיוחדים, עם הדפסים מצחיקים, אימרות חכמות, שפמים, חיות ומה שאתם לא רוצים. כל מה שצריך הוא לבחור את הקונספט, את הצבעים הבולטים במטבח ולשלב את הבדים כמפות, מגבות מטבח, פלייסמנטים וכדומה.

עוד דבר שאפשר לשלב במטבח לעיצוב מיוחד הם מכשירי חשמל ישנים. למשל טוסטר במראה ישן צבוע בצבע מיוחד, טלוויזיה ישנה של פעם שהופכת למיכל אחסון כלשהו לאחר שתכולתה שונתה, סירי פלא ישנים חשמליים ועוד. הדברים האלו יוצרים מראה של מטבח רטרו צבעוני ושמח.

לבסוף, אחד האביזרים האהובים ביותר כיום לשילוב במטבח הם מגנטים ענקיים. המגנטים ניתנים לציפוי מקררים ונותנים להם מראה יוצא דופן ומיוחד. כבר לא מסתפקים במראה מקרר לבן ורגיל אלא מקררים צבעוניים בכל הצבעים והדוגמאות האפשריות.

בין אם מדובר בהנחת לוח גיר למטבח למטרח הערות ורשימות, בציפוי המקרר, בבדים מיוחדים או בכל פריט אחר, גם בעיצוב המטבח מותר לכם להיות עצמכם ולבחור את העיצוב שאתם הכי אוהבים. המגוון הגדול של פריטים לעיצוב הבית והמטבח (חשבתם אולי על לוח גיר למטבח?) בפרט מאפשר לכם להנות מהתהליך ולהפוך את המטבח לפינה אישית שהיא לגמרי שלכם.

GCB ישראל יש לכם שאלה? אנו כאן לשירותכם
השאירו פרטיכם ואנו נשוב אליכם בהקדם

Facebook