לוח גיר - המומלץ בעיר! 073-7689005

טושים מחיקים

טושים מחיקים לשימוש ביתי – מה חשוב לדעת?

רשימות הן הדרך לשמור על סדר וארגון. אם לא נרשום את המצרכים החסרים, התור לרופא השיניים או העוגה שהבטחנו לאפות לגן ליום שישי – אנחנו עלולים לשכוח! לוח עם טושים מחיקים יהיה פריט שימושי ויעיל בכל בית. את הרשימות על הלוח תוכלו לעדכן בכל יום מחדש תוך מחיקת המשימות שבוצעו כבר והוספת משימות חדשות. לוח משימות ביתי יסייע לכם להיות מסודרים יותר וחרוצים יותר.

איזה לוח מחיק לבית כדאי לקנות?

הדגמים הפופולריים הם דגמים המשלבים לוח מחיק יחד עם לוח שעם או לוח מחיק מגנטי. הגודל המומלץ יהיה גודל בינוני. אם תבחרו בלוח הקטן תגלו מהר מאוד שאין לכם מספיק מקום. יחד עם הלוח המחיק כדאי לרכוש גם טוש מחיק מגנטי אותו תצמידו את הלוח. המגנט יסייע לכם לשמור על הטוש נגיש בקרבת הלוח.

אם יש ילדים בבית כל לוח מחיק יהפוך לאטרקציה. ילדים אוהבים מאוד לכתוב על הלוח ולצייר. בעבורם נמליץ על טושים מחיקים לילדים או לוח גירים. אם מדובר בלוח מחיק שמשמש לכתיבה של רשימות ארוכות וחישובים ארוכים כדאי לבחור טוש מחיק דק מדויק ונוח לכתיבה.

כתבתי על הלוח בטעות עם טוש רגיל – מה עושים?

טושים מחיקים הם הטושים היחידים המומלצים לשימוש על לוחות מחיקים. אם תעשו שימוש בטושים רגילים לא תצליחו למחוק אותם. הרחיקו מהלוח טושים רגילים (לא מחיקים) בכדי למנוע את הבלבול. אם בכל זאת נעשה שימוש בטושים לא מתאימים תוכלו לקחת טוש מחיר ולכסות באמצעותו את כל הכתוב בטוש הרגיל. כעת, בצעו מחיקה רגילה של הלוח. ברוב המקרים, הלוח יישאר נקי.

אלו טושים מחיקים כדאי לקנות?

כיום כאשר אנחנו פוגשים לוח מחיק אחד לפחות בכל בית, גם הטושים המחיקים הפכו למוצר צריכה פופולרי ומבוקש. המבחר בשוק רב, אפשר למצוא טושים מחיקים במבחר צבעים, עיצובים, דגמים ומותגים. הבחירה הנכונה תהיה טוש איכותי ועמיד בו תוכלו לעשות שימוש למשך כמה חודשים לפחות.

להזמנה של לוחות מעוצבים לבית יחד עם טושים ושאר אביזרים נלווים, הצוות המקצועי של לוח גיר ישמח לייעץ לכם, להכווין ולהסביר על המוצרים האיכותיים שלנו. חייגו אלינו : 073-7689005.

GCB ישראל יש לכם שאלה? אנו כאן לשירותכם
השאירו פרטיכם ואנו נשוב אליכם בהקדם

Facebook